“Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски е ясен знак, че щом те не могат да застанат над закона и да подчинят институциите, никой не може..."

“Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски е ясен знак, че щом те не могат да застанат над закона и да подчинят институциите, никой не може...
16-05-2026г.
0
Гост-автор

“Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски е ясен знак, че щом те не могат да застанат над закона и да подчинят институциите, никой не може.
На българското общество са нужни полицаи на улицата, а не такива, които обикалят заведения с уж застрашени лица.
Работещите институции са гаранция за това всичко да се случва спрямо закона. А задача на Народноро събрание е да направи такова законодателство, че да може да гарантира качествената им работа.
През последните години тази дейност беше доста занемарена. Вярвам, че днес, с крита на доверие, даден на Румен Радев от българските граждани, Прогресивна България променя това!”

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.