С Васил Терзиев сме кръвно свързани с антифашистката борба и Паметникът на Съветската армия има сантиментална стойност за нас. А борбата с фашизма все още не е приключила. Доказват го думите и действията на част от десните общински съветници в СОС.
Ако кметът беше заявил на сесията днес, че ще положи усилия за реставрация на фигурите с постамента и връщането им в Княжеската градина, каквото беше първоначалното решение на Министерски съвет, цялата група на #БСП в СОС щяхме да го подкрепим. Както обикновено, не чухме нито дума от него.
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.