Това е градинката пред църквата Св. Седмочисленици в центъра на София. Тревата вече е около 30 сантиметра, но никой не се е сетил да коси. За засаждане на цветя изобщо не можем да говорим. Дано да няма кърлежи, но не е сигурно. За пръв път виждам тази градинка в такова състояние. От друга страна фонтаните пред НДК не работят, незнайно защо осветлението е оскъдно, а сградите в центъра са омазани с графити. Какво работи Васил Терзиев, защото съм убеден, че не работи кмет?
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.