Втора жертва взе тежката катастрофа край Симитли, станала този следобед.
Пътният инцидент стана към 15 часа на главния път E-79 край Симитли. Лек автомобил, управляван от 60-годишна жена от София, при неправилно изпреварване се удари в друга лека кола, а след това и в товарен камион, който е бил спрял в аварийната отбивка.
На място загина водачката, а 53-годишния ѝ спътник бе откаран в благоевградската болница, но въпреки усилията на лекарите няколко часа по-късно мъжът е починал.
Източник:"24 часа"
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.