Замислила съм се за пустата черна котка, която дебне из шуменските храсталаци. И ми щукна: НАТО, нали е сключило договор с държавата да ни помага в случаи на бедствия, заплахи за сигурността и т.н.? Спомняте ли си, по време на пожарите миналата година, „Възраждане“ попита от трибуната Главчев защо не се обърне към базите на НАТО и не помоли за съдействие при гасенето. Главчев смутолеви, че, ако не се справим, ще търси НАТО. Е, изгоряха на хората къщите, земите и посевите. Не обезпокоихме НАТО — те си имат други грижи.
Сега с пантерата, или каквато там котка е — черната заплаха от Шумен — защо да не потърсим защита и спасение от настанилите се у нас, въоръжени до зъби командоси, опитни колкото за хиляда армии?
Бая си на бълхите — не че сериозни размисли имат шанс да ме споходят току подир истерическото (грешката ми се струва вярна) единомислие за увеличаване на вноската за членство в епичния алианс, зрелищно гласувано от всички членки, даже от Георг и Желязков!
А и да не забравяме – ние си имаме и си плащаме за BG Alert.!
© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.