За пореден път едни си пълнят гушите на наш гръб с подкрепа от власт имащите

За пореден път едни си пълнят гушите на наш гръб с подкрепа от власт имащите
22-08-2025г.
0
Лилия Божкова

Споделям публикацията на Nina Angelova , която е моя приятелка от 100 години и за случилото се, което описва знам още от вчера. 
Няма да повторя милите думи които казахме по адрес на правителството и другите идиоти, които ни набутаха в тъпата еврозона и ни набиха фалирала валута, за да чуят 'конграчулейшън.

За пореден път едни си пълнят гушите на наш гръб с подкрепа от власт имащите. 

На негласуващите 'гъбари" казвам: И вашТа майка също.

"Ще споделя личен опит и размисли за еврото и идиотската злоупотреба на банките, Change бюрата и разбира се с мълчаливото одобрение на държавата.

Вчера се опитах да сменя 2000лв. в евра, по молба на майка ми, парите са нейни. Посетих Tavex Злато & Валута. Курсът за покупка на евра вчера беше 1,972лв. за едно евро. ДЕМ, отказах се. 

Наредих се в офис на Пощенска банка, че там курса по добър 1,962лв. за едно евро. След половин час чакане на каса, заявявам желанието си да обърна въпросните 2000лв. в евра. Касиерката ми отговори, че имат ограничение за обмяна до 1000евра на човек. Стана ми смешно и я попитах дали е трябвало и сина ми да изчака с мен за да вземем още примерно 22 евра! Ама те имали изискване за наличност на евра в касата!!! Сериозно? И за какво ви е тая наличност, като ще си я пазите?!? Поиска ми лична карта. Казах и, че не съм клиент на тази банка и ми се заяви, че в този случай ограничението ми за покупка на евра е до 500!!!

ДЕМ Министерски съвет на Република България, вие като ни вкарвате в еврозоната, защо не контролирате банките СЕГА, Change бюрата? Защо фиксинга ще е валиден само след 1.01.2026?!? Защо като си погледна в електронното банкиране, банката ме лъже колко евра имам по фиксинг, а ако им кажа да ми ги обърнат днес в евра няма да е на фиксинг?!? До кога Държавата и Банките ще грабите народа? Как не се наядохме, напихме и най-важното тоя Народ до кога ще ви търпи!!!

Днес ме чака сблъсък с друга банка в поредния опит да обърна тия клети 2000лв. в тая златна валута евро!

П.С. Друг близък решил да смени долари в евра. И вместо да се ползва кръстосан курс, ПОЗНАЙТЕ! Доларите се купуват в лева и от лева се продават евра! Важно е далаверката и парите на банките и финансовите институции да расте!"

Banner

© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.