Само в България можеш да взимаш 700–800 евро заплата…
и да живееш като герой от филм с бюджет на Холивуд
Кара кола за 20+ бона…
Гуми - нови
Джанти - лъскат
Резервоарът - пълен
Ресторантите? Пълни до козирката.
Отиваш „за по едно“…
и чакаш маса, все едно кандидатстваш за работа.
И като го питаш:
- Брат, ти за колко работиш?
- 750 евро… Едвам свързвам двата края
Почивки?
Юли - пълно
Август - пълно
Септември - пак пълно
Явно всички „едвам свързват двата края“, но с изглед към морето
Плаща:
- ток
- вода
- интернет
- телефон
- кабелна
- абонамент за фитнес (в който не ходи)
Излиза всяка седмица…
Яде, пие, качва сторита…
И накрая:
„Брат, няма пари…“
Българинът е друга математика:
Парите не стигат…
Ама животът върви на макс.
НАСА още не може да го обясни това явление
П.П. Този пост е с цел забава
Животът е кратък - носете новите си дрехи,
обичайте се, за да бъдете обичани,
и най-важното - бъдете здрави
Автор: Зарева Вукова
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.