“Розовата гвардия изпадна в тежък амок от една любезна, учтива и политически коректна диагноза като "партии с отпаднала необходмост'. Същите, които си позволяват да клеветят политическите си опоненти като "четирихилядници", "ганьовци", "фашисти", "миризливи зелени чорапи", "ватници" и "сган", сега занимават отдавна отегченото българско общество с поредната си жалка хистерия. А смятайте какво ще се случи, ако някой им каже истината в очите - че са оядени, безпринципни, безскупулни шарлатани, произлезли от червата на дебелата червена номенклатура, сглобяващи се с мафията, с която уж се борят, прокарващи срещу дебели грантове отровните политики на неолиберализма, и успели да капитализират комплексите на шепа претенциозни еснафи, считащи, че омразата към всичко българско автоматично ги прави аристокрация.”
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.