Младежи се сбиха на оживен столичен булевард след спор за момиче

Младежи се сбиха на оживен столичен булевард след спор за момиче
24-05-2026г.
0
Лентата

ореден случай на младежка агресия притесни столичани тази вечер.

Група непълнолетни момчета са влезли в сериозен сблъсък заради момиче. Екшънът се е разиграл на бул. „Янко Сакъзов“, близо до кръстовището с бул. „Ситняково“, разбра БЛИЦ от притеснен гражданин.

„Бяха четири момчета и едно момиче. Говореха си на висок тон, след това започнаха да се бият. Най-вероятно е било заради мадамата. Две от момчетата извадиха спрейове и напръскаха опонентите си. След това избягаха“, сподели той.

„На мястото пристигнаха две патрулки и екип на спешна помощ“, добави столичанинът.

Каква е истинската причина за екшъна, тепърва ще се изяснява.

Източник: БЛИЦ

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.