Минута мълчание в парламента в памет на Любен Дилов

Минута мълчание в парламента в памет на Любен Дилов
03-06-2026г.
0
Лентата

С минута мълчание започна днешното пленарно заседание в памет на Любен Дилов, който почина вчера. Той бе депутат от ГЕРБ в осем парламента.

Той не обичаше патоса, така че не мога да говоря патетично за него. Не обичаше тишината. Припомняше ни в тази зала да не се взимаме твърде насериозно, спомни си за него колегата му Тома Биков.

Очаквайте подробности!

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.