Майката, била детето си в клип, е отведена в полицията

Майката, била детето си в клип, е отведена в полицията
19-07-2020г.
135
Гост-автор

Източници: perniknews.comoffnews.bg

 

Перничанка бие невръстното си детенце... защото баща й не я обича! Не обичал и нея!

Клипът е от профила на майката. В него ясно се виждат ударите, докато детенцето се опитва да се приближи към майка си. Видеото завършва с удар в нослето на хлапето. Майката започва снимките с думите: „Понеже татко ти не те обича.. понеже не обича и мен...". 

****

След стотици подадени сигнали за насилие над дете на Национална телефонна линия 116 111, са задействани веднага отговорните органи, майката е задържана, съобщи Станислав Пандин, бивш пиар на Държавната агенция за закрила на детето ДАЗД. 

По информация на "OFFNews" майката е отведена в полицията. Още в 18:00 часа психолозите от линията към ДАЗД предават на РУ - Перник, АСП и ОЗД - Перник сигналите за престъплението. От полицията ще дадат информация допълнително, след като направят проверката.

Утре ще стане ясно какви ще са следващите действия.

 ****

ВНИМАНИЕ! Видеото съдържа кадри на насилие и го гледате на собствена отговорност!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{BANNER_ID-4}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{BANNER_ID-3}

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.