“Има две гледни точки за това, какво да се прави с незаконния град изникнал до Варна..."

“Има две гледни точки за това, какво да се прави с незаконния град изникнал до Варна...
30-05-2026г.
0
Васо Гюров

“Има две гледни точки за това, какво да се прави с незаконния град изникнал до Варна. 
Едната е, че трябва да бъде съборен изцяло, както е по закон. 
Другата е, че не бива да се прави това, с толкова много построени нови сгради, при положение, че изсечената гора няма да се възстанови. 
До снимките от незаконния град има и две други: 
Едната от дом за възрастни хора, а другата от дом за деца без без родителски грижи. 
Въпросът е: Има ли желание държавата, в лицето на Парламента, с един удар да се погрижи за два заека?
Как мислите?”

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.