“Има две гледни точки за това, какво да се прави с незаконния град изникнал до Варна.
Едната е, че трябва да бъде съборен изцяло, както е по закон.
Другата е, че не бива да се прави това, с толкова много построени нови сгради, при положение, че изсечената гора няма да се възстанови.
До снимките от незаконния град има и две други:
Едната от дом за възрастни хора, а другата от дом за деца без без родителски грижи.
Въпросът е: Има ли желание държавата, в лицето на Парламента, с един удар да се погрижи за два заека?
Как мислите?”
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.