Това е състоянието на тръбата на МАГИСТРАЛНИЯТ ВОДОПРОВОД ОТ ЧЕРНИ ОСЪМ към Плевен !

Това е състоянието на тръбата на МАГИСТРАЛНИЯТ ВОДОПРОВОД ОТ ЧЕРНИ ОСЪМ към Плевен !
29-08-2025г.
0
Гост-автор

Това е състоянието на тръбата на МАГИСТРАЛНИЯТ ВОДОПРОВОД ОТ ЧЕРНИ ОСЪМ към Плевен ! 
От тази тръба-  всички ние ПИЕМ ВОДА - прясна, чиста , без замърсявания , както твърдят от РЗИ !!! 
Като РЕМОНТЪТ  на тези 3 аварии , не е ПОДМЯНА С НОВА ТРЪБА , А ПАРЧЕ ЛАМАРИНА И СКОБИ ДА Я ПРИТИСКАТ ...... ПЪЛНО БЕЗУМИЕ !!!!
ЗА ТОВА  в НЕДЕЛЯ от 14:00 часът  въпреки лошата прогноза за време , ще потегли АВТОШЕСТВИЕ И ЩЕ БЛОКИРАМЕ  движението между с. Ясен и Долни Дъбник до 17:00 часът ! 
След което от 17:30 часът, започва  вторият протест на площада пред ОБЩИНА ПЛЕВЕН!
Протести ще има без значение дали вали или не ! Семейството на Борислав Цветанов  миналата година протестираше при минус 10 градуса с ДВУМЕСЕЧНИЯТ СИ СИН , за това не желая оправдания ! Нужно е максимално присъствие - за това моля всеки един от вас - УВЕДОМЯВАЙТЕ  близки и приятели за протеста , уведомете и жителите на съседните засегнати от безводието села  ! Нека сме единни и да се подкрепяме - въпреки различията ни  в тази нелека битка срещу цялата държава !!!

Автор: Илияна Иванова, фейсбук

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.