Група граждани се качиха на постамента на Паметника на съветската армия в София и развяха българското знаме. Акцията е знак на протест против “пренаписването на историята” и разрушаването на паметниците, съобщиха от движение “23 септември”.
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.