Политически близнаци управляват България зад кулисите.

Политически близнаци управляват България зад кулисите.
06-07-2025г.
0
Велизар Енчев

АКО БЪДЕЩЕТО Е БОРИСОВ И БЛИЗНАЦИТЕ, ДА ВИКНЕМ МАШИНАТА НА ВРЕМЕТО И ОТПЪТУВАМЕ В МИНАЛОТО. ПОНЕ ТАМ ТРИМАТА ОЩЕ НЕ СА СЕ РОДИЛИ
   Политически близнаци управляват България зад кулисите.
   Единият е вице в сянка, другият – вице по протокол. Но и двамата движат порочен ресор: да изперат Борисов.
  Момчето превзе ДПС като злодей от турска сапунка.
  Червеният му близнак подкара БСП към айсберга на ГЕРБ, след като изхвърли зад борда кормчията и включи автопилота към евроатлантическото безсрамие.
   Единият е лявата, другият – дясната патерица на Борисов,  подпиращи го по пътя му към „Дондуков“ 1, а май и към „Дондуков“ 2. 
   И двамата са фанатични НАТО-вци, но от различни дълбини.   
   Феноменът е новият пастир на сарайското стадо, той не губи времето си с литературни речи и философски размисли за порциите във властта. Момчето феноменално ги усвоява и бащински ни поучава„Украйна ми е кауза, 5-те процента за НАТО са цивилизационен избор, избори ще има, когато кажа Аз.“
   Червеният му близнак е в НАТО с душа на пребоядисан комсомолец. Като истински ренегат той смля антинатовските страсти на оределия си електорат и ги подари на ГЕРБ, опаковани с алена панделка. 
   И двамата посякоха политическите си родители, както Брут прободе Цезар. 
   Единият отстреля Сокола, безмълвно гледащ как възпитаникът му пренаписва сценария. 
   Другият прегази като валяк Корнелия Нинова, която го отгледа от нищото и вдигна в небесата. Той е антиподът на БСП, отрекъл се от левите, за да влезе в дясната ложа на властта
   Близнаците са Свещената коалиция на бруталността и продажността. 
   Ако това е бъдещето, да викнем машината на времето и отпътуваме в миналото. Поне там Борисов и Близнаците още не са се родили.

© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.