Парадоксът Борисов: Обещания за пътища след години на разруха

Парадоксът Борисов: Обещания за пътища след години на разруха
06-04-2025г.
0
Владимир Мицов

Бащата на убитата на пътя Сияна каза в интервю в студиото на бТВ, че Бойко Борисов му се е обадил, че ще оправи работата в АПИ - ще вземел мерки да се разчисти ръководството. И щял "да направи път"
Първо.
Бащата на Сияна осъзнава ли, че точно Борисов е човека, който направи всичко по силите си, едно десетилетие, да разруши пътната инфраструктура в Северна България, точно там където Сияна загина? Автомобилни пътища ЖП инфраструктура - всичко се загроби УМИШЛЕНО. Не са само местните кметове, всичко идва от телефона и подписа (или липсата му) на премиера. 
Второ
Борисов по документи пред закона се води ДЕПУТАТ.
Как точно ще ВЪЗДЕЙСТВА един депутат, пък бил и лидер на партия, на ръководството на ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ? 
Трето
Как точно депутатът Бойко Борисов ще направи път, дето ПРЕМИЕРЪТ БОЙКО БОРИСОВ не можа да го направи от 2009 до 2021-ва?
 

© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.