Нова трагедия във вторник. Човек е починал в центъра на София. Трупът е на намерен на метростанция "Опълченска" на ул. "Опълченска", предаде репортер на ФОКУС.
На мястото са се събрали много хора. Има и екип на Спешна помощ.
Към момента не е ясно каква е причината за смъртта на човека.
Източник: ФОКУС
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.