Нова трагедия в София: Намериха мъртъв човек до метространция

Нова трагедия в София: Намериха мъртъв човек до метространция
12-05-2026г.
0
Лентата

Нова трагедия във вторник. Човек е починал в центъра на София. Трупът е на намерен на метростанция "Опълченска" на ул. "Опълченска", предаде репортер на ФОКУС.

На мястото са се събрали много хора. Има и екип на Спешна помощ.

Към момента не е ясно каква е причината за смъртта на човека.

Източник: ФОКУС

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.