МЪЛНИЯ от последния час, касаеща България!

МЪЛНИЯ от последния час, касаеща  България!
01-12-2025г.
0
Гост-автор

МЪЛНИЯ от последния час, касаеща  България!

Приятели, една новина  след срещата на Орбан с Путин в Москва, която ще охлади мераците на  Шопара с Дебелата Дупара, да налапа Нефтохим Лукойл! Орбан направи  Балканска заобиколка, като стана ясно, че унгарската МОЛ -  е потенциалния нов собственик на руските активи на Балканите!

На вчерашната среща Владимир Путин и Виктор Орбан са обсъдили продажбата на руските активи на Лукойл и Газпром на Балканите  на унгарската компания MOL! 

Преди малко, вицепремиерът Александър Новак потвърди, че лидерите са обсъдили възможността Унгария да изкупи активите на санкционираните руски петролни компании в Сърбия, България и Румъния!

Припомняме, че Виктор Орбан успя на срещата си с Тръмп да осигури освобождаване от американските санкции върху   доставките на руски петрол! 

Е, това е истински ПАТРИОТ, МЪЖКАР- милеещ за просперитета на Родината и Народа си( осигурил 13-та и 14-та ПЕНСИЯ), за разлика от на'ще алчни престъпници!!!

Автор: Йордан Илиев

Banner

© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.