Катастрофа с пострадал е станала в София на кръстовището на булевард "Ал. Стамболийски" и улица "Осогово". Очевидци публикуваха снимки в социалните мрежи.
Ударили са се трамвай и автомобил, пътуващ в автомобила е пострадал.
Трамваите по булеварда не се движат, предаде БТА. Пристигнал е авариен автомобил на Столичен електротранспорт.
Източник: Bulgaria On Air
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.