Глобиха Румен Радев за неправилно паркиране, той отиде в КАТ да си плати глобата

Глобиха Румен Радев за неправилно паркиране, той отиде в КАТ да си плати глобата
24-04-2026г.
0
Лентата

Бившият президент и лидер на „Прогресивна България“ е бил глобен за неправилно паркиране на личния си автомобил „Шкода“. Това стана ясно от негов пост във Facebook.

В деня на изборите Румен Радев е отишъл да гласува с личния си автомобил. Поради липса на места за паркиране в столичния квартал „Редута“ той е спрял колата си на тротоар, което е забранено. Снимки на неправилното паркиране бързо се разпространиха в социалните мрежи.

Днес Румен Радев е отишъл лично в столичния КАТ, за да плати глобата си, съобщи самият той във Facebook. Той публикува и снимки от посещението си в „Пътна полиция“.

„Днес платих глобата си за неправилно паркиране в изборния ден, наложена от отдел „Пътна полиция“ към СДВР. Вярвам, че пред закона всички трябва да сме равни“, написа лидерът на „Прогресивна България“ във Facebook.

Източник: “24 часа”

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.