Трамвай на столичен градски транспорт, движещ се по линия 15, се сблъска с тролейбус, движещ се по линия 7, на Руски паметник.
Спряно беше движението на трамваите към ж.к. "Бъкстон".
Няма пострадали, а щетите са само материални, съобщиха от СДВР.
Източник: БНР
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.